Fotostudio-K - Kamila Štrofová - svatba,svatby,fotograf svatba,fotograf svatby,svatební fotografové,foto svatby,foto svatba,fotograf brno,svatební fotografie brno,svatební foto brno,focení svateb
Fotostudio-K - Kamila Štrofová - svatba,svatby,fotograf svatba,fotograf svatby,svatební fotografové,foto svatby,foto svatba,fotograf brno,svatební fotografie brno,svatební foto brno,focení svateb

svatební fotograf

fotograf svatební fotografie fotograf brno fotoateliér svatební kytice fotoatelier fotografové foto svatební oznámení

fotograf

svatební fotografie

fotograf brno

fotoateliér
svatební kytice

fotoatelier

fotografové

foto

svatební oznámení

svatební fotografka

svatební kytice

?>

Vizážistika, kosmetické poradenství

Nevíte si rady se svým vzhledem? Toužíte po změně nebo prostě jen potřebujete poradit? Hledáte kvalitní kosmetické výrobky, které kompletně vyřeší Vaše problémy s pletí?
Jako vizážistka nabízím kompletní služby v oblasti vizáže a péče o pleť – kosmetické poradenství, denní, večerní, slavnostní a svatební líčení, barevnou typologii – určení barevného typu, doporučení vhodných barev, vzorů, střihů, realizace účesů. Ve spolupráci s kadeřnicí děláme kompletní proměny.

Bezplatné kosmetické poradenství – zúčastněte se bezplatného kosmetického poradenství, kde Vám určím typ pleti a naučím Vás, jak o ni správně pečovat. Poradím, jak se správně líčit, a ukážu nové trendy líčení. Budete si moci vyzkoušet vynikající účinky kosmetických přípravků Mary Kay.

Čeká na Vás:

Naučíte se jak správně pečovat o pleť, protože kosmetika nezačíná u barev, ale u správné péče o pleť. Každodenní pětiminutová péče o pleť je základem toho jak budete vypadat za 5 dní, 5 měsíců, 5 let...

Poradenství v líčení - Vyberu pro Vás vhodné barvy očních stínů, rtěnky a tvářenky, vysvětlím jak správně zvolit make-up, jak správně aplikovat stíny, make-up, rtěnku, tvářenku…


Svatební líčení - Jak to probíhá? Pokud nám to čas umožňuje začínám s nevěstou pracovat již několik měsíců přes svatebním dnem. Ale ráda se ujmu i nevěst, kterým zbývá do svatby i pár dní.
  • První setkání

Udělám nevěstě bezplatnou analýzu pleti a sestavíme individuální program péče o pleť tak, aby její pleť vypadala ve svatební den, co nejlépe. Zdravá a krásná pleť je základem pro nádherné nalíčení. Umím si poradit i s problematickou pletí ( akné, suchost a mastnosta pleti, pigmentové skvrny…).

  • Druhé setkání

Vybereme společně vhodný make-up, uděláme zkoušku líčení. Pro co nejvhodnější nalíčení se řídím především přáním klientky a také jsou důležité informace jako barva a styl svatebních šatů a barva svatební kytice.

  • Třetí setkání

Líčení ve svatební den – u mě v salonu nebo přijedeme k Vám domů.

Trvání 1-2 hod.
Cena: zkouška 300 Kč, ve svatební den 900 Kč, svatebčané 250 Kč

Barevná typologie - Poradíme Vám jaká barevná paleta vám bude slušet a správně zvolené barvy podtrhnou vaši přirozenou krásu.

Dárkové poukazy – Nabízím dárkové poukazy na líčení a kosmetické služby v různých finančních hodnotách. Potěště své blízké mými službami. Která žena si nepřeje být krásná?

Dárkové balíčky – Připravím Vám dárkové balíčky jak pro ženy tak i muže v dohodnuté hodnotě a struktuře výrobků. Balíčky dodáváme v krásném dárkovém balení a součástí každého balíčku je i dárkový poukaz v hodnotě 450kč na kosmetické poradenství a líčení, který od nás získáváte zdarma jako bonus k zakoupenému balíčku.


Proměny vizáže Proměny vizáže

Jste nespokojená se svým vzhledem? Nevíte si rady s líčením, účesem nebo oblečením? Vracíte se po letech do zaměstnání? Nebo toužíte jen po změně?
Nebo chcete udělat radost někomu blízkému a proměnu darovat jako milé překvapení?
V našem studiu ve spolupráci s fotoatelierem a kadeřnicí Vám nabízíme několik typů proměn přímo dle Vašich potřeb.

1. PROMĚNA LÍČENÍM
Pokud si vyberete tuto nejzákladnější proměnu budete profesionálně nalíčená, získáte informace jak správně pečovat o svojí pleť, jaké barvičky se hodí pro Vaše líčení a získáte 3 ks vyretušovaných a vytištěných a profi fotografií.
Trvání cca 2 hod.
Cena: 1500 Kč

Proměny vizáže
2. PROMĚNA LÍČENÍM S BAREVNOU TYPOLOGIÍ

Na úvod vaší návštěvy uděláme Vaši fotografii a barevnou typologii, kde Vám určím jaký jste barevný typ a vysvětlím, které barvy jsou pro Vás vhodné a kterým byste se měla vyhnout. Věnovat se budeme i doplňkům – šperky, brýle, kabelky… Poté Vám vysvětlím jak správně pečovat o pleť a provedeme líčení, při kterém vám vysvětlím jak vybrat podkladovou bázi, pudr a další líčidla a v poslední fázi Vás fotografka vyfotí nalíčenou. Obdržíte 3 ks vyretušovaných a vytištěných profi fotografií.
Trvání cca 3 hod.
Cena: 2200 Kč


Proměny vizáže 3. PROMĚNA LÍČENÍM, BAREVNOU TYPOLOGIÍ A KADEŘNICÍ

Proměnu začneme Vaší fotografií a barevnou typologii, kde Vám určím jaký jste barevný typ a vysvětlím, které barvy jsou pro Vás vhodné a kterým byste se měla vyhnout. Věnovat se budeme i doplňkům – šperky, brýle, kabelky… Poté se svěříte do rukou kadeřnice, která Vám navrhne vhodný typ účesu dle typu vlasů, poradí s péči o vlasy a doporučí vhodné přípravky pro ošetřování a každodenní péči o vlasy.
Poté Vám vysvětlím jak správně pečovat o pleť a provedeme líčení, při kterém vám vysvětlím jak vybrat podkladovou bázi, pudr a další líčidla a v poslední fázi Vás fotografka vyfotí nalíčenou. Do několika dnů obdržíte 3 ks vyretušovaných a vytištěných profi fotografií.
Trvání cca 5 hod. Doba trvání se může zkrátit nebo prodloužit v závislosti na náročnosti změny účesu.
Cena: 3500 - 4500Kč (dle náročnosti účesu)


Proměny vizáže 4. KOMPLETNÍ PROMĚNA

Proměnu začneme Vaší fotografií a barevnou typologii, kde Vám určím jaký jste barevný typ a vysvětlím, které barvy jsou pro Vás vhodné a kterým byste se měla vyhnout. Věnovat se budeme i doplňkům – šperky, brýle, kabelky… Poté se svěříte do rukou kadeřnice, která Vám navrhne vhodný typ účesu dle typu vlasů, poradí s péči o vlasy a doporučí vhodné přípravky pro ošetřování a každodenní péči o vlasy.
Poté Vám vysvětlím jak správně pečovat o pleť a provedeme líčení, při kterém vám vysvětlím jak vybrat podkladovou bázi, pudr a další líčidla a v poslední fázi Vás fotografka vyfotí nalíčenou.
Součástí proměny je i asistence vizážistky při nákupech oděvů cca 2 hodiny.
Do několika dnů obdržíte 3 ks vyretušovaných a vytištěných profi fotografií.
Trvání cca 7 hod. Doba trvání se může zkrátit nebo prodloužit v závislosti na náročnosti změny účesu.
Cena: 5500 Kč

created by: www.macecek.eu || tagy: svatební fotograf; fotograf; svatební fotografie; fotograf brno; fotoateliér; svatební kytice; fotoatelier; fotografové; foto; svatební oznámení

© 2009 Kamila Štrofová - profesionální svatební fotograf, všechna práva vyhrazena | tel: +420 731 165 457 | e-mail: kami.strof@seznam.cz