Fotostudio-K - Kamila Štrofová - svatba,svatby,fotograf svatba,fotograf svatby,svatební fotografové,foto svatby,foto svatba,fotograf brno,svatební fotografie brno,svatební foto brno,focení svateb
Fotostudio-K - Kamila Štrofová - svatba,svatby,fotograf svatba,fotograf svatby,svatební fotografové,foto svatby,foto svatba,fotograf brno,svatební fotografie brno,svatební foto brno,focení svateb

svatební fotograf

fotograf svatební fotografie fotograf brno fotoateliér svatební kytice fotoatelier fotografové foto svatební oznámení

fotograf

svatební fotografie

fotograf brno

fotoateliér
svatební kytice

fotoatelier

fotografové

foto

svatební oznámení

svatební fotografka

svatební kytice

?>

O focení

Zákaznici, kteří ke mně chodí, nemají většinou žádné zkušenosti s profesionálním focením, proto bych Vás ráda seznámila s tím co Vás čeká a co si s sebou na foceni vzít.

NEMUSÍTE SE BÁT SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME!

FOTOSTUDIO-K je zaměřené převážně na profesionální uměleckou fotografii.

Specializuji se především na fotografováni:DĚTI

Děti neuvěřitelně rychle rostou a mění se. Nejkrásnější jsou rozzářené dětské oči, které pro Vás a Vaše ratolesti do budoucna zachytím právě ve svých fotografiích.

Nenápadně a přirorezeně během hry zhruba za hodinu nafotím Vaše dítě a zachytím tak neopakovatelné záběry Vašich ratolestí. Děti jsou nevyspitatelné a nikdy nevíme s jakou náladou se probudí a proto, když bude nejhůře, najdeme jiný termín focení.

Dětem vezměte více věcí na oblečeni (určitě bílé tričko nebo bodyčko, rifle, trička, šatičky) a nezapomeňte sebou přibalit i oblíbenou hračku nebo plyšáka.

V atelieru najdete dětský koutek, přebalovací pultík a můžete svým ratolestem ohřát jídlo i je nakrmit.


PORTRÉTY,MODELING,AKTY

Vezmete si nejoblíbenější modely z Vašeho šatníku, vše co Vám sluší a hlavně to v čem se cítíte dobře. ( rifle, šaty, trička, košile, lodičky, kozačky, sluneční brýle, korálky a jiné doplňky, šátky, spodní prádlo ). Budoucí modelky/ové nesmí zapomenout na společenské šaty/oblek, plavky a sportovní oblečení. Čím více si věcí vezmete s sebou, tím lepé, alespoň budeme mít z čeho vybírat a tvořit kreativní modely. Prosím jen vyvarujte se velkým vzorům, ostrým a křiklavým barvám.

Aby byl výsledek co nejlepší, doporučuji před samotným focením využít služeb kadeřnice a vizážistky. Důležitou součásti samotného foceni je foto makeup. Foto makeup ve spojení s retuší je nedílnou součásti každé modelky z titulní strany časopisů.

Samotné foceni trvá zhruba 1 až 3 hodiny, dle počtu výsledných záběrů. Z nafocených snímků, kterých je 100-200 vybereme společně ty nejlepší, které budu dále retušovat a graficky upravovat. Po úpravách obdržíte tyto vybrané snímky na CD/DVD a v tisku. Ke každé kolekci dostane dárek v podobě dalších záběrů na CD/DVD.

pozn. neupravené/neretušované záběry neposkytuji, jsou pouze pro doplnění daného výběru z kolekce.


SVATBY

V luxusním svatebním albu, které je součástí každé kolekce, najdete ucelenou reportáž Vašeho slavnostního obřadu doplněnou romantickými kreativními portréty novomanželů nejen v parku. Album je doplněno klasickými skupinkami svatebčanů , různými detaily a momentkami z průběhu celého svatebního dne. Součástí kolekce jsou netradiční koláže (dle přání i fotografie v černobílé barvě nebo sépii).

Fotografováním svateb se věnuji již několik let. Ke každému páru přistupuji individuálně dle jejich přání a požadavků.

Důležitá je osobní schůzka, kde se jednak společně seznámíme, ale hlavně probereme důležité detaily ze samotného průběhu svatebního focení.

created by: www.macecek.eu || tagy: svatební fotograf; fotograf; svatební fotografie; fotograf brno; fotoateliér; svatební kytice; fotoatelier; fotografové; foto; svatební oznámení

© 2009 Kamila Štrofová - profesionální svatební fotograf, všechna práva vyhrazena | tel: +420 731 165 457 | e-mail: kami.strof@seznam.cz