Fotostudio-K - Kamila Štrofová - svatba,svatby,fotograf svatba,fotograf svatby,svatební fotografové,foto svatby,foto svatba,fotograf brno,svatební fotografie brno,svatební foto brno,focení svateb
Fotostudio-K - Kamila Štrofová - svatba,svatby,fotograf svatba,fotograf svatby,svatební fotografové,foto svatby,foto svatba,fotograf brno,svatební fotografie brno,svatební foto brno,focení svateb

svatební fotograf

fotograf svatební fotografie fotograf brno fotoateliér svatební kytice fotoatelier fotografové foto svatební oznámení

fotograf

svatební fotografie

fotograf brno

fotoateliér
svatební kytice

fotoatelier

fotografové

foto

svatební oznámení

svatební fotografka

svatební kytice

?>

Děti

  • Kolekce MINI cena 2000 Kč

Obsahuje cca 1 hodinu focení, 13 ks graficky upravených, vyretušovaných a vytištěných fotografií ve formátu 13x18 cm + CD s 20 ks fotografií.

  • Kolekce STANDARD cena 3000 Kč (DOPORUČUJEME!)

Obsahuje cca 1,5 hodinu focení, 20 ks graficky upravených, vyretušovaných a vytištěných fotografií ve formátu 13x18 cm + CD s 30 ks fotografií.

  • Kolekce EXKLUZIVE cena 5000 Kč

Obsahuje cca 2 hodiny focení, 40 ks graficky upravených, vyretušovaných a vytištěných fotografií ve formátu 13x18 cm + CD s 50 ks fotografií.

Každá další zhotovená (graficky upravená, vyretušovaná a vytištěná ve formátu 13x18cm) fotografie – cena 130 Kč.Těhulky

  • Kolekce MINI cena 1500 Kč

Obsahuje cca 1 hodinu focení samotné těhulky, 6 ks graficky upravených, vyretušovaných a vytištěných fotografií ve formátu 15x21cm + CD s 10 ks fotografií.

  • Kolekce STANDARD cena 2500 Kč (DOPORUČUJEME!)

Obsahuje cca 1,5 hodinu focení těhulky (možno i s partnerem a dětmi), 13 ks graficky upravených, vyretušovaných a vytištěných fotografií ve formátu 15x21 cm + CD s 20 ks fotografií.

Každá další zhotovená (graficky upravená, vyretušovaná a vytištěná ve formátu 15x21cm) portrétní fotografie – cena 170 Kč.

Před samotným focením, doporučujeme využít služeb vizážistky(fotomake-up – jedná se o speciální techniku líčení, určenou právě pro focení). Díky tomuto make-upu budou Vaše fotky ještě dokonalejší. I z obyčejné ženy může být rázem modelka. Cena fotomake-upu je 500 Kč. Každé další přelíčení v průběhu focení – 250 Kč. Vizážistka je přítomna po celou dobu focení.


CENÍK SVATEB | od 15.1.2010

  • Kolekce MINI cena 6 000 Kč

stručný popis: fotografování příjezdu nevěsty a ženicha, svatebního obřadu, skupinek svatebčanů, focení novomanželů v parcích a zahradách – v případě nepřízně počasí focení ateliéru.

cena obsahuje: 50 ks fotografií,které jsou vyretušovány, graficky upraveny, vytisknuty ve formátu 13×18 a nalepeny do svatebního alba . Tyto fotografie také dostáváte uloženy na CD. Každá další fotografie včetně vytištění stojí 20 Kč.


  • Kolekce STANDARD cena 9 000 Kč (DOPORUČUJEME!)

stručný popis: fotografování příjezdu nevěsty a ženicha, svatebního obřadu, skupinek svatebčanů, focení novomanželů v parcích a zahradách – v případě nepřízně počasí focení v našem ateliéru, focení svatebních zvyků, začátku hostiny, momentky stavebních hostů, detaily kytic a dortů, svatební tabule.

cena obsahuje: 100 ks fotografií, které jsou vyretušovány, graficky upraveny, vytisknuty v různých formátech a nalepeny do svatebního alba . Tyto fotografie také dostáváte uloženy na CD. Každá další fotografie včetně vytištění stojí 20 Kč.


  • Kolekce EXKLUZIVE cena 14 500 Kč

stručný popis: fotografování u kadeřníka, vizážisty, oblékání nevěsty, fotografování příjezdu nevěsty a ženicha, svatebního obřadu, skupinek svatebčanů, focení novomanželů v parcích a zahradách – v případě nepřízně počasí focení v našem ateliéru, focení svatebních zvyků, začátku hostiny, momentky stavebních hostů, detaily kytic a dortů, svatební tabule, aut, průběh svatební hostiny, krájení dortů, prvního tance novomanželů , ohňostroje atd.

cena obsahuje: 200 ks fotografií, které jsou vyretušovány, graficky upraveny, vytisknuty v různých formátech a nalepeny do luxusního svatebního alba . Tyto fotografie také dostáváte uloženy na CD. Každá další fotografie včetně vytištění stojí 20 Kč. Jedná se o luxusní svatební kolekci obsahující ucelenou reportáž Vašeho celého stavebního dne.


created by: www.macecek.eu || tagy: svatební fotograf; fotograf; svatební fotografie; fotograf brno; fotoateliér; svatební kytice; fotoatelier; fotografové; foto; svatební oznámení

© 2009 Kamila Štrofová - profesionální svatební fotograf, všechna práva vyhrazena | tel: +420 731 165 457 | e-mail: kami.strof@seznam.cz